KVB advokátní kancelář „Regionální právnickou firmou roku 2015“

V pondělí 9. 11. 2015 ve večerních hodinách se v Praze v Hotelu International sešli zástupci nejlepších advokátních kanceláří z České republiky, aby se zúčastnili vyhlášení letošního ročníku žebříčku právnických firem v soutěži Právnická firma roku. Pro mimopražské kanceláře je vyhlašována kategorie „Regionální právnická firma roku“, která se uděluje již čtvrtým rokem. V roce 2012 putovalo toto ocenění do Brna a v letech 2013 a 2014 do Hradce Králové. Letošním absolutním vítězem této kategorie se stala KVB advokátní kancelář s.r.o.

JUDr. Mgr. Lukáš Váňa, Ph.D. a JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D. přebírají ocenění "Regionální právnická firma roku 2015"

JUDr. Mgr. Lukáš Váňa, Ph.D. a JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D. přebírají ocenění „Regionální právnická firma roku 2015″

Podle hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D., se ukazuje, že špičkové advokátní kanceláře lze nalézt rovněž mimo hlavní město. „Vzhledem k tomu, že o poctivě odváděné práci KVB advokátní kanceláří se obecně ví, a navíc její představitele znám osobně, tak mne toto vítězství těší o to více. Oceňuji především snoubení teoretických znalostí se zkušenostmi praktickými, a to především z oblasti veřejné správy.“

Předseda Svazu měst a obcí ČR a starosta Kyjova Mgr. František Lukl, MPA, je přesvědčen, že toto ocenění putuje do správných rukou. „Svaz měst a obcí ČR spolupracuje s KVB advokátní kanceláří již několik let při zajišťování právního servisu obcím a městům pro území celé České republiky a musím říci, že k naší plné spokojenosti“.

Komentáře nejsou povoleny.