• Zaměřuje se na právo měst a obcí

Ondřej Mrázek je absolventem Západočeské univerzity v Plzni. V minulosti také úspěšně absolvoval studium na téže univerzitě v oboru Veřejná správa. Jeho závěrečné práce se věnovaly oblastem jako byly práva národnostních menšin a poté fenomén bezdomovectví v České republice. Během studia absolvoval zahraniční stáž v Chorvatsku a také získal cenné zkušenosti na magistrátu města Plzeň a v advokátních kancelářích zaměřujících se zejména na občanské právo, obchodní právo, trestní právo, správní právo a právo sociálního zabezpečení.

Řady naší kanceláře rozšířil v roce 2023 a ve své každodenní praxi se věnuje všeobecnému chodu obcí a měst, s důrazem na smluvní vztahy, pracovněprávní agendu a oblast poplatků. Je autorem řady článků a příspěvků z různých oblastí práva určených především pro územně samosprávné celky, ale také pro širokou veřejnost.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti