KVB advokátní kancelář s.r.o.

  • KVB advokátní kancelář s.r.o. je renomovaná advokátní kancelář specializovaná jednak na komplexní právní služby obcím, městům a krajům (při řešení jejich komplexních či dílčích právních problémů), jednak na vysoce odborné právní služby v oblasti veřejného i soukromého (zejména ve vazbě na nový občanský zákoník) práva pro další klienty napříč veřejným i soukromým sektorem.
  • Mezi klienty advokátní kanceláře patří ministerstva (např. Ministerstvo vnitra, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo kultury), ústřední orgány státní správy jako Úřad vlády ČR, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže nebo Energetický regulační úřad, ale i další správní úřady či orgány dozoru, např. Státní zemědělská a potravinářská inspekce, stejně jako řada měst a obcí z celé České republiky.
KVB advokátní kancelář
Vedení advokátní kanceláře KVB
  • Poskytujeme komplexní právní servis krajským, městským a obecním úřadům, včetně individuálního právního poradenství voleným představitelům územních samosprávných celků. Zajišťujeme právní zázemí pro územní samosprávné celky při výkonu samostatné i přenesené působnosti. I díky současným technickým prostředkům zajištujeme okamžitý právní servis po celém území České republiky.
  • Máme rozsáhlé zkušenosti zejména v odvětví práva správního s důrazem na právo obcí a krajů, správní a přestupkové řízení, stavební právo a právo životního prostředí, v odvětví práva pracovního a finančního, v problematice nemovitostí a zastupování v soudních a rozhodčích řízeních, jak dokazují naše reference.
  • Tým KVB advokátní kanceláře s.r.o. disponuje významnými a respektovanými odborníky zejména v oblasti správního práva, známými pro svou rozsáhlou publikační i přednáškovou činnost pro laickou i odbornou veřejnost.
202022 - Právnická firma roku AKKVB
2019 - Právnická firma roku AKKVB
2018 - Právnická firma roku AKKVB
2017 - Právnická firma roku AKKVB
2016 - Právnická firma roku AKKVB
2015 - Právnická firma roku AKKVB
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti