• Poskytuje právní poradenství územním samosprávným celkům ve všech oblastech práva spjatých s jejich fungováním
  • Zaměřuje se zejména na problematiku pozemních komunikací, vyvlastňování, územního plánování a stavebního řádu  
  • Petr Malíšek absolvoval magisterský obor právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v roce 2020, kde úspěšně složil státní závěrečnou zkoušku a obhájil diplomovou práci na téma „Kasační princip správního soudnictví a výjimky z něj“.


    Při studiu získal cenné zkušenosti i na právnických letních školách v Ázerbájdžánu, kde se zaměřoval na obchodní právo a právo obchodních korporací, a v Gruzii, kde se věnoval právu duševního vlastnictví.

    Před rozšířením řad KVB advokátní kanceláře působil několik let na odboru veřejných zakázek Rektorátu Masarykovy univerzity a rovněž v brněnské advokátní kanceláři zaměřující se na právo korporátní a závazkové.

    Zkušenosti s řešením právních problémů územních samosprávných celků získal a nadále je i aktivně rozšiřuje v rámci Poradny pro obce, kterou KVB advokátní kancelář zajišťuje pro Svaz měst a obcí České republiky.

    V rámci své koncipientské praxe se vedle práva územně samosprávných celků zaměřuje taktéž na právo pozemních komunikací, vyvlastňování a vyvlastňovací řízení, územní plánování a stavební řád, školské právo a taktéž na pracovní právo se zaměřením na úředníky územních samosprávných celků.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti