Rádi byste se s námi poradili, ale zvažujete jak?

Přečtěte si popis nabízených právních služeb, abyste se správně rozhodli, zda zvolit formu Písemné rady nebo raději sáhnout po Telefonické, Video či Osobní konzultaci.

Písemná rada

Ideální volba, pokud potřebujete snadné, rychlé a přehledné řešení Vaší právní záležitosti. Vaše časová investice je minimální, neboť vše vyřídíte během pár minut z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Skrze objednávkový formulář nám stručně popíšete, o jakou věc se jedná a položíte konkrétní otázku nebo otázky, jejichž zodpovězení žádáte. Následující pracovní den od nás obdržíte potvrzení, že na objednávce začínáme pracovat. Samotnou právní informaci k Vaší záležitosti naleznete ve své e-mailové schránce již od následujícího pracovního dne, v závislosti na komplikovanosti dotazu pak nejpozději do pěti pracovních dnů.

Telefonická nebo Video konzultace

Máte-li právní otázku, kterou byste rádi probrali s naším advokátem, ale naše kancelář se Vám zdá z ruky, pak je konzultace na dálku variantou, která Vám čas strávený na cestě ušetří. Nabízíme třicetiminutovou poradu ohledně Vaší záležitosti, která může díky telefonu nebo videopřenosu proběhnout u Vás doma, v kanceláři nebo kdekoli si přejete. Opět Vás v objednávkovém formuláři požádáme o popis právní věci a konkrétně položený dotaz či dotazy, na které potřebujete znát odpověď. Následující pracovní den Vás kontaktujeme za účelem sjednání termínu konzultace, kde Vám otázky zodpovíme. Není třeba žádné speciální zařízení, postačí obyčejný telefon nebo v případě Video konzultace připojení na internet, mikrofon a webkamera, tedy běžné vybavení dnešních notebooků i chytrých telefonů.

Osobní konzultace

Pokud preferujete osobní projednání Vaší záležitosti, pak je pro Vás jako dělaná možnost půlhodinové schůzky s advokátem. Osobní konzultace proběhne v naší kanceláři, a to v termínu, na kterém se společně dohodneme. Rovněž zde budeme před samotnou schůzkou potřebovat výstižný popis, čeho se právní věc týká, společně s konkrétní otázkou či otázkami, které si přejete zodpovědět. Tyto informace zadáte do objednávkového formuláře, což nám umožní se na jednání připravit a odpovědi Vám poskytnout. Za účelem sjednání termínu schůzky se Vám ozveme nejpozději následující pracovní den po dokončení Vaší objednávky.

Závěrem ke všem nabízeným právním službám

Doufáme, že Vám tento popis pomohl nalézt právní službu šitou na míru Vašim potřebám. Vybranou službu jednoduše objednáte prostřednictvím formuláře, který umožňuje vyřešit vše, včetně platby, z pohodlí domova či kanceláře. Doplňující informace k fungování online poradny naleznete v záložce „O poradně“, kde jsou vypsány odpovědi na často kladené otázky.

KVB advokátní kancelář

KVB advokátní kancelář s.r.o. je renomovaná advokátní kancelář specializovaná jednak na právní servis obcím, městům a krajům, a jednak na vysoce odborné právní služby v oblasti veřejného i soukromého práva pro další klienty napříč veřejným i soukromým sektorem.

Máme rozsáhlé zkušenosti zejména v odvětví práva správního s důrazem na právo obcí a krajů, správní a přestupkové řízení, správní trestání, stavební právo, energetické právo, právo životního prostředí, dotace či veřejné zakázky. Jsme rovněž specialisté v odvětví práva školského, pracovního, v oblasti nemovitostí, přípravě smluv a zastupování v soudních nebo rozhodčích řízeních.

Tým KVB advokátní kanceláře s.r.o. disponuje významnými a respektovanými odborníky, známými svou rozsáhlou publikační i přednáškovou činností pro laickou i odbornou veřejnost.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti