Mgr. Ing. David Bohadlo, Ph.D. a JUDr. Jan Brož, Ph.D. odborně garantovali 16. ročník konference/workshopu „Správní řád v praxi krajských úřadů“. Tato tradiční a inspirativní akce do Jihlavy opět přilákala více než sto sedmdesát právníků z celé České republiky. Jsme hrdí, že jsme pokračovali v úspěšné sérii konferencí, která začala již v roce 2007 (s výjimkou přerušení způsobeného pandemií SARS-CoV-2).

Na letošní konferenci přednesli svá poselství, poznatky a zkušenosti významní představitelé jednotlivých složek veřejné moci v České republice, stejně jako přední odborníci v oblasti veřejného práva. Mezi těmito osobnostmi byli JUDr. MgA. Michal ŠALOMOUN, Ph.D., ministr pro legislativu a předseda Legislativní rady vlády, JUDr. PhDr. Karel ŠIMKA, Ph.D., LL.M., předseda Nejvyššího správního soudu České republiky, Mgr. Jiří KAUCKÝ, předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů, Mgr. Ing. Zdeněk KADLEC, dr.h.c., ředitel krajského úřadu, doc. JUDr. Kateřina Frumarová, Ph.D., Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, JUDr. Ing. Filip DIENSTBIER, Ph.D., Nejvyšší správní soud, JUDr. Josef VEDRAL, Ph.D., Úřad vlády České republiky a Právnická fakulta Univerzity Karlovy a prof. JUDr. Martin Kopecký, CSc., Právnická fakulta Univerzity Karlovy.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti