Preferujete osobní jednání? I v rámci on-line poradny nabízíme půlhodinovou schůzku s advokátem. Osobní konzultace proběhne v naší kanceláři v Pardubicích, a to v termínu, na kterém se společně dohodneme.

I v tomto případě Vás před samotnou schůzkou požádáme o stručný popis věci, kterou s námi chcete konzultovat, včetně formulace konkrétní otázky či otázek. Tyto údaje zadáte do objednávkového formuláře, což nám umožní se na jednání připravit a okamžitě Vám poskytnout kvalifikované právní rady. Za účelem sjednání termínu schůzky se s Vámi spojíme nejpozději následující pracovní den po dokončení Vaší objednávky. 

- jednání s advokátem v naší kanceláři 
- termín dle výběru
- 1 990,00 bez DPH

Doufáme, že Vám tento popis pomohl nalézt právní službu šitou na míru Vašim potřebám. Vybranou službu jednoduše objednáte prostřednictvím formuláře, který umožňuje vyřešit vše, včetně platby, z pohodlí domova či kanceláře. Doplňující informace k fungování on-line poradny naleznete v záložce „O poradně“, kde jsou vypsány odpovědi na často kladené otázky.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti