Ideální volba, pokud potřebujete rychlou a srozumitelnou právní radu od advokáta - specialisty, a současně chcete mít vše‚ černé na bílém. Vaše časová investice je minimální, neboť vše vyřídíte během pár minut z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Prostřednictvím objednávkového formuláře stručně popíšete věc, kterou řešíte, a položíte konkrétní otázku nebo otázky, jejichž zodpovězení žádáte. Nejpozději následující pracovní den od přijetí platby na náš účet od nás obdržíte potvrzení, že na objednávce začínáme pracovat. Odpověď na Váš dotaz naleznete ve své e-mailové schránce v závislosti na složitosti věci do jednoho pracovního dne, nejpozději pak do pěti pracovních dnů.

-  písemná právní rada
-  odpověď již od následujícího dne od přijetí platby 
-  1 990,00 bez DPH

Doufáme, že Vám tento popis pomohl nalézt právní službu šitou na míru Vašim potřebám. Vybranou službu jednoduše objednáte prostřednictvím formuláře, který umožňuje vyřešit vše, včetně platby, z pohodlí domova či kanceláře. Doplňující informace k fungování on-line poradny naleznete v záložce „O poradně“, kde jsou vypsány odpovědi na často kladené otázky.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti