Máte-li právní otázku, kterou byste rádi probrali s naším advokátem, ale naše kancelář se Vám zdá z ruky, pak je konzultace na dálku variantou, která Vám čas strávený na cestě ušetří. Nabízíme třicetiminutovou právní poradu, po telefonu nebo prostřednictvím videopřenosu, kterou můžete uskutečnit z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Opět Vás v objednávkovém formuláři požádáme o popis právní věci a konkrétně položený dotaz či dotazy, na které potřebujete znát odpověď. Následující pracovní den Vás kontaktujeme za účelem sjednání termínu konzultace, kde Vám otázky zodpovíme. Není třeba žádné speciální zařízení, postačí obyčejný telefon nebo v případě Video konzultace připojení na internet, mikrofon a webkamera, tedy běžné vybavení dnešních notebooků i chytrých telefonů.

- telefonická konzultace záležitosti na dálku 
- termín dle výběru 
- 1 990,00 bez DPH

Doufáme, že Vám tento popis pomohl nalézt právní službu šitou na míru Vašim potřebám. Vybranou službu jednoduše objednáte prostřednictvím formuláře, který umožňuje vyřešit vše, včetně platby, z pohodlí domova či kanceláře. 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti