Upravit stránku

Máte-li právní otázku, kterou byste rádi probrali s naším advokátem, ale naše kancelář se Vám zdá z ruky, pak je konzultace na dálku variantou, která Vám čas strávený na cestě ušetří.

Nabízíme třicetiminutovou poradu ohledně Vaší záležitosti, která může díky telefonu nebo videopřenosu proběhnout u Vás doma, v kanceláři nebo kdekoli si přejete. Opět Vás v objednávkovém formuláři požádáme o popis právní věci a konkrétně položený dotaz či dotazy, na které potřebujete znát odpověď. Následující pracovní den Vás kontaktujeme za účelem sjednání termínu konzultace, kde Vám otázky zodpovíme. Není třeba žádné speciální zařízení, postačí obyčejný telefon nebo v případě Video konzultace připojení na internet, mikrofon a webkamera, tedy běžné vybavení dnešních notebooků i chytrých telefonů. 

- porada s využitím přenosu obrazu formou online konzultace
- 30 min., termín dle výběru
- 1290,- bez DPH 

Doufáme, že Vám tento popis pomohl nalézt právní službu šitou na míru Vašim potřebám. Vybranou službu jednoduše objednáte prostřednictvím formuláře, který umožňuje vyřešit vše, včetně platby, z pohodlí domova či kanceláře. Doplňující informace k fungování on-line poradny naleznete v záložce „O poradně“, kde jsou vypsány odpovědi na často kladené otázky.

Nahoru